Birbirinden Sevimli ve Kaliteli Köpek Kıyafetleri Petzanya’da

0 131

Birbirinden sevimli ve kaliteli köpek kıyafetleri Petzanya’da uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Kullanışlı ve köpekleri sevimli gösterecek köpek kıyafeti çeşitleri firmanın köpek bölümünde sergileniyor. Bu sayede kıyafete ihtiyaç duyanlar bölümden istedikleri modelleri seçip köpekleri için satın alabiliyorlar.

Satışta Olan Köpek Kıyafetlerinin Özellikleri

Köpek kıyafeti arayanlar için hizmet veren sitede çok sayıda kıyafet modeli bulunuyor. Genellikle küçük ve orta köpek ırkları için hazırlanan kıyafetler şapkalı, yağmurluk, tulum ve mont şeklindeki ürünler oluyor. Renk seçeneği oldukça fazla olan bu kıyafetler dişi ve erkek köpekler için cinsiyete bağlı olarak seçilebiliyor. Örneğin pembe renkler dişi köpekler için seçilebilirken lacivert ve kahverengi renklerdeki kıyafetler erkek köpekler için seçilebiliyor. Köpek kıyafetlerinde fiyatlar ise seçilen modele göre değişiyor. Petzanya’da 79,99 TL köpekler için kıyafet bulunabileceği gibi 159,99 TL’ye kıyafet bulunabiliyor.

Köpek Sahiplerinin Siteden Alabileceği Diğer Ürünler

Petshop mağazası olarak yararlanılabilecek sitede köpek kıyafetlerine ek olarak köpek sahiplerinin alabileceği pek çok ürün bulunuyor. Köpeklerinin bakımını en iyi ürünlerle yapmak isteyen kişiler bu mağazadan beğendikleri kaliteli ürünü satın alabiliyorlar.

Köpek sahiplerinin siteden alabilecekleri diğer ürünler arasında şunlar bulunuyor;

 • Köpek ense damlası
 • Çelik mama kabı
 • Dokuma boyun tasması
 • Deriden pres kemik
 • Köpek göğüs tasması
 • Atık torbası
 • Uzatma tasması
 • Yetişkin köpek maması
 • Köpek oyuncağı
 • Koruma boyunluk
 • Köpek biberonu
 • Köpek yıkama fırçası
 • Köpek maması

Bu ürünler köpeklerin büyük, orta veya küçük ırk olmasına bağlı olarak belirlenebiliyor. Ayrıca köpek mamalarında da yetişkin veya yavru köpek için uygun mamalar bulunabiliyor. Bu nedenle kişilerin köpek ürünleri üzerinde detaylı inceleme yapması gerekiyor.

Petzanya’da Kedi Sahiplerinin Bulabilecekleri Ürünler

Online petshop mağazası kedi sahiplerinin ihtiyaçlarının da farkında olarak kediler için kullanılabilecek ürünlerin satışını yapıyor. Bu ürünler kedilerin rahat yaşamasını sağlarken aynı zamanda onların bakımlarını kolaylaştırıyor. Siteden sevimli kediler için alınabilecek ürünlerden bazıları şunlar oluyor; kedi gezdirme takımı, kedi maması, kedi boyun tasması, kedi yatağı, mama kabı ve kedi oltası gibi ürünler bulunuyor. Ayrıca Petzanya’da kedilerin bakımını kolaylaştıracak kaliteli bakım ürünleri de satılıyor.

Petshop Mağazasında Diğer Hayvanlar İçin Bulunabilecek Ürünler

Köpek ve kediler dışında insanlar balık, tavşan, hamster, kuş ve ginseng besleyebiliyorlar. Bu hayvan türleri için gerekli olan beslenme, bakım ve barınma ürünleri de petshop mağazasında satışa sunuluyor. Bu sayede insanlar evcil dostlarının rahatlığını sağlayacak ürünleri araştırma yapmadan uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar. Kuş besleyenler siteden gaga taşı, suluk, kuş yuvası, yemlik, kuş kumu ve tünek gibi ürünleri satın alabiliyorlar.

Hamster, tavşan gibi kemirici canlıları besleyenler ise talaş, yem, hamster çarkı, kemirgen suluğu, bit tozu ve tavşan yemlerini bulabiliyorlar. Balıklar içinse Petzanya’da akvaryum ekipmanları ve balık yemleri satılıyor. Evcil hayvanları için bu siteyi tercih edenler 100 lira ve üzeri alışverişlerinde de ücretsiz kargo hakkı kazanıyorlar.

Köpek kıyafetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız www.petzanya.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.