Erkeklerin Evlenmek İstediği Kadınlar

0 81

Erkeklerin çok beğenip evlenmek istediği kadınlar – erkekler nasıl kadınla evlenmek ister – kadın ve erkek ilişkileri
Her bir kadın rüyalarının erkeğini bulup evlenmek istiyor. Fakat bu o kadar da kolay değildir. Bu yüzden önerileri takip edin ve erkeklerin ciddi ilişki kurmak istediği kadınlar hakkında bilgiye sahip olun.

  1. Kendi hayatınız olmalı ve kendi ayaklarınız üzerinde durmayı başarmalısınız. Sosyal hayatını sevdiği erkeğe göre kurmayan kadınlar güçlü kadın imajı yaratıyor. Bu ise erkekleri en az dış güzellikleri kadar tesir eder. Üstelik sadece sevgilinizle değil, aileniz ve arkadaşlarınız da vakit geçirmek ilişkileriniz için iyi olur.
  2. İlk adımı atan siz olmayın – bu çok tartışılan konulardan biridir. Fakat sonuç aynıdır. Buna göre ” kaçan kovalanır ” deyimini unutmayın. Eğer ilk adımı atıp ve görüşü siz atarsanız, sizinle gerçekten ilgilendiğini veya fırsatı kullanmak istediğini öğrenmeniz biraz imkansızlaşır.
  3. Sıcak olun – sevginizin çiçek aldığı ilk günlerinde ve flörtün ilk zamanlarda ne çok utangaç olmalı, ne de çok açık olmasınız. Aşırı açık giyim ise giymek yanlış olur. Çünkü sizi ciddi bir hanım olarak kabul edemeyecek.
  4. Değer verdiğinizi gösterin – ona verdiğiniz değeri göstermek için pahalı hediyeler almak gerekmez. Günlük işlerde ona gücünüz yettiği kadar yardımı edin ve hoş davranın. Bu erkekler için en büyük hediyedir.
  5. Ona destek olun – dostlarının veya yöneticisinin yanında onu övün ve destek olun. Yaptığı esprilere her zaman gülümseyin.
  6. Baskı göstermeyin – gün boyunca onu aramak, ya da geleceğe dair planlar kurmak isteyebilirsiniz. Bu gibi hareketler erkeğin sizden uzaklaşmasına yol açabilir. Her şeyi ona söylemek zorunda değilsiniz, sizinle görüşmek için zaten kendisi planlar kuracak. Elbette ki, sizi gerçekten seviyorsa…
  7. Tavizi fazla vermeyin – Arzu ve isteklerinizi her zaman taviz vermeyin. Tabii ki, yanlış hareketlerini de göz ardı etmeyin. Eğer aldattığı halde sizin onu bağışlamayacağınızı bilirse, ihanet etmekten korkacak ve size daha çok saygı duyacak.
  8. En iyiyi seçin – her zaman dürüst ve güvenilir insanlara değer verdiğinizi bilmelidir. Hayatınızda ancak yakın insanlara yer verdiğinizi hissettirin. Siz ona nereye gittiğiniz konusunda yalan söylerseniz, ondan da aynı davranışı bekleyebilirsiniz.
  9. Sevgi kadını olun – evlilik için temel bağlılığın sevgi olduğunu düşünün, bunu onun da bilmesini sağlayın. Onunla para, güven ya da şöhret için birlikte olmadığınızı hissettirin. Böylece onun size güveni daha da artacaktır.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.