İvigo’nun Üstün Teknolojili Konvektör Isıtıcıları İncelemesi

0 132

21 yıl önce İstanbul’da kurulan firma ivigo elektrikli ısıtıcılarının satışını gerçekleştiriyor. Marka ürünlerinin distribütörlüğü sayesinde satış yapan firma sahip olduğu bayiler sayesinde Türkiye’nin her yerinde kaliteli elektrikli ısıtıcıların kullanılmasını sağlıyor. Her oda tipinde kullanılabilecek modellere sahip ısıtıcılar ses çıkarmadıkları ve koku yapmadıkları için insanlar kolaylık sağlıyorlar.

Distribütör Firmanın Satışını Yaptığı Isıtıcı Modelleri

Distribütör olarak varlık sürdüren firmanın elektrikli ısıtıcıları manuel ve dijital olmak üzere iki grupta buluyor. Bu gruptaki ısıtıcılar sahip oldukları watt (W) özelliklerine göre firma sitesinde müşterilere sunuluyor.

Firmanın ivigo konvektör ısıtıcı modelleri arasında şunlar bulunuyor;

 • Fanlı konvektör
 • 2500 watt dijital ısıtıcı
 • 500 watt manuel ısıtıcı
 • 2000 watt dijital ısıtıcı
 • 1000 watt manuel ısıtıcı
 • 1500 watt dijital ısıtıcı
 • 1500 watt manuel ısıtıcı
 • 1000 watt dijital ısıtıcı
 • 2000 watt manuel ısıtıcı
 • 500 watt dijital ısıtıcı
 • 2500 watt manuel ısıtıcı

Bu watt özelliklerinde bulunan konvektör ısıtıcılar beyaz, inox, siyah ve ahşap renklerde bulunuyor. Ayrıca her iki gruptaki ısıtıcılarda elektrikli çalışan ısıtıcılar oluyor.

Odanın Metrekaresine Göre Satın Alınabilecek Isıtıcılar

İvigo konvektör ısıtıcıların satışını yapan firma ısıtıcıya ihtiyaç duyan kişilerin sahip oldukları odaların metrekarelerine uygun olarak almalarını tavsiye ediyor. Bu sayede odanın büyüklüğüne uygun olan ısıtıcılara sahip olmalarına sağlıyor. Metrekaresi 3-6 arasında olan odalar için 500-600 W ısıtıcıları önerirken 6-12 metrekare odaları için 1000-1200 W ısıtıcıları öneriyorlar. 8-16 metrekare odalara 1300-1500 W, 9-17 metrekare odalara 1400-1600 W, 12-24 metrekare odalara 2000-2400 W ve 14-28 metrekare odalara 2300-2700 W ısıtıcıları öneriyorlar.

Elektrikli Isıtıcı Alışverişlerinde Kapıda Ödeme İmkanı

Odaları için elektrikli ısıtıcıya ihtiyaç duyan kişiler online sipariş verebiliyorlar. Bunun için ısıtıcı modelini belirleyip sepete ekle butonuna tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca online alışveriş yapanlar kredi kartlarına taksit yaptırarak ödemeyi birkaç ayda yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra firma müşterilerine ısıtıcı ücretlerini kapıda ödeme imkanı veriyor.

Bu sayede ısıtıcılarını teslim edenler kapıda ödeme yapabiliyorlar. Firmanın kaliteli ve sessiz çalışan ısıtıcıları kargolar aracılığıyla Türkiye’nin her yerine ulaştırılabiliyor. Satın alınan ürünler siparişten en geç 3 gün sonra kargoya verilerek alıcılarına teslim edilmesi sağlanıyor.

Firma online alışveriş yapan müşterileri için iade imkanı da sunuyor. Böylelikle elektrikli ısıtıcılardan veya firmanın diğer ürünlerinden sipariş verenler 21 gün içinde iade haklarından yararlanabiliyorlar. Bu haktan yararlanmaları için ücret ödemesi yapmalarına gerek kalmıyor.

Isıtıcı Dışındaki Ürün Satışları

Elektrikli ısıtıcılarının satıcı firması insanların odalarının ısınmalarını sağlayacak ısıtıcılar yanı sıra ısınma konusunda ihtiyaç duydukları farklı ürünlerin satışını da gerçekleştiriyor. Bu ürünler arasında havlu ısıtıcılar, ayak ısıtıcıları ve yağlı radyatörler bulunuyor. Bunlar yanı sıra firma farklı markalara ait olan klima, nem alma cihazı, hava temizleyici, regülatör, su ısıtıcı, mobil klima, ısıtma cihazı ve hava perdesi gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Konvektör ısıtıcıları hakkında bilgi almak istiyorsanız www.ivigo.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.