Kripto Para Analizi

0 135

Merhaba arkadaşlar günümüzde kazanç sistemi oldukça yüksek olan kripto para alım satımı hakkında artık makaleler yayınlıyacağım.

Kripto para ile ilk deneme amaçlı 500 tl ile giriş yaptım ve ilerleyen zamanlarda bu parayı katlayarak hem kazanç elde etmeyi hemde bilgi vermeyi istiyorum.

Peki Hangi Siteden Alıyorum ?

Kripto parayı okuduğum makaleleri baz alarak TRBİNANCE linkine tıklayarak üye oldum.

Bu sisteme girdiğimde henüz elimde nakit para yoktu bende biraz askıya aldım ve bekledim bu süreçte siteye girip analiz ettim.

Hangi Kripto Para Satın Aldım ?

Araştırmalar ve hesapta para olması sebebiyle paramı yaklaşık yarım saatlik süreçte DOGE ‘ye yatırdım. Bu yazımı okuduğunuzda alım işlemleri tamamen iyi analiz etmeniz sonucunda almanızı tavsiye ederim nasıl yani derseniz şuanki şartla ertesi gün veya 1 ayki zaman diliminde kripto paraları değişiklik gösterecek sitemizde artık kripto para kategorisi olacak bu sayede tecrübelerimi paylaşacağım sizinle.

Kar eya Zarar Nasıl Anlaşılır ?

DOGE aldığınızı düşünelim ben aldığımda 0.3820 =1 DOGE idi böylelikle 1308 DOGE satın aldım.

Yaklaşık 1 saattir takip ediyorum aldıktan sonra  artış oldu 2 tl kadar kardaydım 🙂 sonra düşdü 0,3820 den aldığım doge 0,3800 lere düştü ufak mevlalarda kaybınız gözünüze batmaz. Asıl mesele işi kavraman ve sonrasında 10-20 binler hatta milyonlar yatırmak ki iyi analizle paranız günlük %20 değer kazanabilir ki bu çok iyi para ama herkes mi kazanacak hiç kimse kaybetmiyecek mi ? Elbette kayıp olacak bu yazıyı yazmama ragmen aklımda tosuncuk vakası gelmiyor desem yalan olur 🙂

Kripto Para Alış ve Satış Deneyimi

Kripto para aldım çok iyi korku yokmuydu vardı her ne kadar 500 tl olsada geçtiğimiz günlerde webtekno 1 milyon TL değerinde Bitcoin almıştı ben de anca bu kadar görüldüğü gibi sitemde halen reklam dahi yok 🙂

Şimdi bahsettiğim gibi alış işlemini gerçekleşitmeden önce para yatırdım 500 tl banka 1,80 Kuruş para komisyon aldı.

Yani 501.80 Kuruş gitti paramı Doge belirttiğim kripto paraya yatırdım sonra bekledim 2 gün kadar sürekli takip ederek çıktığını gördüğümde sattım direk ve 506,80 Kuruş aldım ve kazancım 4 tl oldu tam tamına bir deneyim ve tecrübe kazanmak adına yaptığım bu girişimde okuduğunuzda eminim ufak bir bilgiler edinmiş olacaksınız.

 

Sorularınız olursa bana yorum üzerinden yazabilirsiniz yorumları takip etmekteyim.Altta da referasnlı kodumu paylaşıyorum ilk üye olmak deneyim yapmak isteyenler için.

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=54Z6353C

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.