Provimes Kurumsal Gönderi Yönetiminin Eşsiz Özellikleri

0 109

Provimes markasının sunduğu kurumsal gönderi yönetimi yazılımı, en iyi gönderi ve teslimat sistemini işletmenize sunuyor. İşletmeler için büyük önem arz eden e-ticaret, beraberinde birçok işlem sürecini de getirdi. Tüm iş sürecini en hızlı şekilde yöneten şirketler, kargo gönderim sistemlerinden yararlanıyor. Ayrıca, dilediğiniz raporlamalara da telefonunuz üzerinden saniyeler içerisinde ulaşabiliyorsunuz.

Şirketinize gelen ve giden kargoları, anlık olarak tüm ayrıntılarıyla görüntüleyebileceğiniz kargo takip yazılımı iş sürecinize büyük katkıda bulunuyor. Gönderilerinizin sorunsuzca teslim edildiğine, kargolarınızın kim tarafından hangi saatte teslim alındığına anlık olarak SMS sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede, müşterilerin çok dikkat ettiği gecikme ve olası sorunların önüne kolayca geçerek, müşteri memnuniyeti oluşturabiliyorsunuz.

Provimes Evrak Gönderi Yazılımını Keşfedin

Müşterilerinize ve çözüm ortaklarınıza göndereceğiniz yazılı evrak ve belgeleri bu üstün yazılım sistemi ile en hızlı şekilde takip edebilirsiniz. Beraber çalıştığınız şirketlerden gelen ve belirli sürelere sahip olan evraklarda oluşabilecek gecikmeler ve sorunları Provimes Evrak Gönderi Yazılımı ile çözebiliyorsunuz.

Şirketinize gönderilmekte olan evrakların hangi kişi veya kurum tarafından gönderildiğine, hangi kargo biriminde olduğuna, kimler tarafından teslim alındığına dair tüm bilgiler anlık olarak mobil cihazınıza iletiliyor. SMS ile anlık olarak verilen bilgiler ile daha kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca, geçmişe yönelik tüm kargo verilerini istatistiki raporlama seçenekleri ile görüntüleyip yazdırabiliyorsunuz.

Provimes İkram Yönetim Paneli ile Müşteri Memnuniyeti

Provimes’in sunduğu bir diğer çözüm yazılımı da ikram paneli sistemidir. İşletmenize kurumsal bir kimlik katan ve müşterilerinizin şirketinize bakışını değiştirecek yazılım oldukça işlevsel şekilde tasarlanmış durumda. Masa üstü ikram paneli, duvar tipi ikram paneli ve masa üstü ikram siparişi paneli seçenekleri kreatif olarak tasarlanarak sizlere sunuluyor.

5.0 ve üstü tüm tabletlerde (Android) çalışma özelliğine sahip bu panellerde tüm ayrıntılar yer alıyor. Bekleyen siparişler, saat, not, kullanıcı ve konum gibi özellikler oldukça fonksiyonel olarak görüntüleniyor. Uluslararası standartlarda üretilen Provimes yazılımlarını 30 gün ücretsiz olarak da işletmenizde deneyebiliyorsunuz.

Provimes Toplantı Yönetim Yazılım ile Tanışın

Provimes Toplantı Yönetimi Yazılımı kullanarak, yetkili personelleriniz kolayca toplantı bilgileri ekleyebiliyor. Akıllı takvim aracılığı ile oluşturulan toplantı kayıtlarına toplantının hangi salonda yapılacağı, tarih ve saat bilgileri eklenebiliyor. Toplantı katılımcıları, mobil cihazlarına ve ekranlarındaki yazılımlara gelecek toplantı bilgileri üzerinden katılım durumlarını ekleyebiliyor.

Hem iOS hem de android uyumlu mobil cihazlarda kolayca çalışan Provimes yazılımı sayesinde, yüz yüze görüşme yapmadan da tüm işlem süreçleri tamamlanıyor. Çalışan sağlığı ve güvenliği açısından çözümler üreten marka, ziyaretçilerinizin randevularını da bu akıllı yazılımlar aracılığıyla yönetmenizi sağlıyor.

Bunlara ek olarak, çevrimiçi toplantılar da Provimes Toplantı Yazılımı üzerinden oluşturulabiliyor. Bu yazılım çözümleriyle tüm işlemlerinizi 6689 Sayılı Yasa’nın zorunluğu kıldığı prosedürlere uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal gönderi yönetimi hakkında bilgi almak istiyorsanız www.provimes.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.