Tiktak Eşofman Kordon Modellerinin Özellikleri

0 138

Bu marka, yıllardır tekstil sektöründe hizmet veren oldukça kaliteli ve özgün bir markadır. Pek çok triko modeli, pek çok ribana, manşet ve dahasını özenle üreten bir firmadır. Tekstil sektörüne 2001 senesinde, başka birine ait bir yerde küçük bir şekilde giriş yapan bu firma, yıllar geçtikçe müşterilerin ve sektörün güvenini kazanarak günümüzdeki durumuna gelmiştir.

Tamamen genç ve dinamik bir kitle ile beraber çalışan bu firma, kalite ve güvenceyi kendine ilke edinen bir firmadır. Kaliteli ürünleri hem en hızlı hem de en ucuz şekilde imal ederek sektörde yerini edinmiştir.

2015 senesinde, kendisine ait bir alana taşınan bu firma, devasa bir kapalı çalışma alanına ek olarak yine devasa olan bir açık çalışma alanına sahiptir. Bursa şehrinden tüm ülkeye tekstil sektöründe hizmet veren bu firma, dört bin iki yüz metre karelik bir kapalı çalışma alanına ve on beş bin metre karelik bir açık çalışma alanına sahiptir.

Rekabet ortamının çok yoğun olduğu tekstil sektöründe, kaliteleriyle ve hızlarıyla, ucuzluklarıyla sektörde kendilerini göstermiş, diğer firmalar arasından kendilerini sıyırmışlardır. Tekstil ve hazır giyim sektöründe kendisine bir pazar alanı yaratmış ve markalaşmış, kaliteden asla ödün vermeyen bir markadır.

Ne Gibi Ürünler Üretiyorlar?

Hem triko kazaklar, hem ribana çeşitleri, yaka manşetleri gibi pek çok ürünü dünya çapında makineleriyle üreten bu firma, her ürününü tüm renk çeşitleri ve pek çok çeşit desenle destekleyerek, her müşterinin beğenisini ve ilgisini toplamaya çalışıyor.

Üretimini yaptıkları;

  • Manşet ribana
  • Ekstrafor
  • Kordon
  • Triko örme gibi pek çok ürünü tüm kalite ve hızlılıklarıyla üretmeye devam ediyorlar.

İnternet Siteleri Var Mı?

Dönemimizin en çok ilgi gören ve hizmet sunma aracı olarak en çok kullanılan ortam, elbette internet ortamı. Tabii ki bu markanın da kendisine ait bir internet sitesi var ve bu internet sitesini oldukça düzenli bir şekilde kullanıyorlar. İnternet sitelerinde ürünlerinin resimlerini sunan, neler ürettiklerini anlatan, hatta ürettikleri kumaşların türüyle ilgili pek çok yazının bulunduğu birbirinden farklı bölümler var. Ayrıca kendi çabalarıyla nasıl bu duruma geldiklerini anlattıkları bir yazıya da yer veriyorlar. Eğer internet ortamında bursa ribana olarak aratırsanız karşınıza çıkacak ilk site olan bu site, size bu kumaşlar hakkında oldukça bilgi verecektir.

Ribana Nerelerde Kullanılır?

Ribana türü kumaş neredeyse tekstil alanında her yerde kullanılan bir kumaş türü. Örneğin manşet ribana ve mont manşet ribana gibi pek çok alt başlık bulunduran ribana kumaş tekstil alanında oldukça kullanışlı bir kumaş türüdür. Bu firma da ribana kumaş dahil olmak üzere her tür kumaşı son model makineleri ile hızlı bir şekilde bizlere sunuyor.

Tiktak Eşofman Kordon Modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız www.kartriko.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.