VOG İnşaat’ın 23 Nisan Mahallesi Daire Projesi İncelemesi

0 175

Modern konut projeleriyle dikkatleri çeken Vog İnşaat 23 Nisan Mahallesi daire projesini hayata geçiriyor. Bu proje sayesinde Bursa Nilüferde satılık daire arayan kişiler modern dizayn edilmiş ve merkezi konumda yer alan dairelerini sunuyor. Daire ve ev alma hayali olan kişiler projedeki daireleri inceleyerek konforlu bir şekilde yaşam sürebilecekleri daireleri seçebiliyorlar. Daire projesinde konfor ve modernlik yanı sıra kullanışlılık dikkat çekiyor.

Bursa’nın Gözde Bölgesinde Tarza Uygun Evler

Bursa’nın gözde bölgesinde tarza uygun evler sunan Vog İnşaat daire almak isteyenlere projede yer alan dairelerin görsellerini sunuyor. Bu sayede dairenin yapısını inceleyen kişiler tarzlarına uygun olacağını ve aileleriyle rahatlıkla yaşayabilecekleri daireyi satın alabiliyorlar.

Satılık daire Nilüfer bölgesinde arama yapan kişilerin firma projesi kapsamında seçebilecekleri tarzlar ve daire tipleri şunlardır;

  • 1+1 loft dubleks daireler
  • 2+1 daireler
  • 1+1 loft dubleks köşe daireler
  • 1+1 daireler
  • 1+1 loft dubleks orta daireler

Bu dairelerin hem iç görselleri hem dış görselleri inşaat firmasının web sitesinde yayınlanıyor. Böylelikle kişiler seçtikleri dairenin iç görünüşünü ve bulunduğu çevredeki konumunu öğrenebiliyorlar.

Ferah Daire Arayışında Olanlar İçin Dubleks Daireler

Ev arayışında olan kişiler ferah bir evde yaşamak istiyorlar. Ferah bir ev insanların sağlıklı yaşamasını sağlarken aynı zamanda da rahatlığını sağlıyor. Bu nedenle firmanın hazırladığı projedeki evlerde modernliğe ek olarak ferahlık büyük önem taşıyor. Geniş ve ferah daireler sayesinde insanlar mutlu ve rahat bir yaşam sürmesini amaçlıyorlar. Dairelerin ne kadar ferah olduğu paylaşılan görseller sayesinde anlaşılabiliyor.

Vog İnşaat’ın nilüferde satılık daire fiyatları ise kişilerin tercih ettikleri dairelerin özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Kendi tarzlarına göre daire tipini belirleyen kişiler fiyat bilgisini alarak satın alma işlemini tamamlayabiliyorlar.

Daire Sahipleri İçin Hazırlanan Sosyal Alanlar

İnsanlara ev sahibi olma fırsatı sunan firma daire sahipleri için hazırladığı sosyal alanlarla da onların beğenisini kazanmayı amaçlıyor. Spor yapmak isteyenler için projede ortak kullanılabilecek spor salonu yer alıyor. Spor salonu aktiviteler için kullanılabilecek kaliteli malzemeleri bulunduruyor ve spor yapmak isteyenler spor salonuna gelerek spor yapabiliyorlar. Ayrıca spor salonu geniş olduğu için birden fazla kişi birlikte spor yapabildiği için salon aracılığıyla arkadaş edinerek keyifli vakitler geçirebiliyorlar.

Spor salonuna ek olarak 23 Nisan Mahallesi projesinde spor salonu için soyunma odası ve lavabo bulunuyor. Bu sayede spor yapan kişiler eşyalarını soyunma odasında bulunan dolaplara koyarak spor kıyafetlerini giyebiliyorlar.

Araç Sahiplerinin İhtiyacı Park Alanları

İnsanlara konforlu yaşamın yolunu açan Tarz 23 Nisan Projesi’nde daire alacak araç sahipleri de firma tarafından düşünülüyor. Bu nedenle araç sahipleri için projede otopark alanı bulunuyor. Bu otopark sayesinde binlerce liralık araçların güvenle otoparka park edilmesi ve zarar görmelerinin önlenmesi amaçlanıyor. Araçlar binanın alt bölümünde yer alan otopark alanına park edilebildiği gibi bina bahçesine de park edilebiliyor.

23 Nisan mahallesi daire projesi olan Tarz 23 Nisan hakkında bilgi almak istiyorsanız www.voginsaat.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.