Whatsapp’ta İsimler Gitti ?

0 148

Merhaba arkadaşlar bu yazımı başıma gelen bir durumumdan ve çözümümden bahsetmek istiyorum.

Şimdi dün akşam saatlerinde birden bire rehberimde herşey normal silinmemişken Whatsapp uygulamasına girdiğimde gördüğüm şey işler açısı uygulama dondu sandım 🙂 ama baktım ki tek sorun ve açıp kapamama ragmen sorun düzelmedi sonra işi araştırmaya koyuldum whatsapp işin çözümü için aşağıda adımı anlattı.

Kişilerin isimleri yerine numaralarını görmek

Eğer kişilerinizin isimleri yerine numaraları görünüyorsa, WhatsApp’ın kişilerinizle senkronizasyonunu sıfırlamanız gerekiyor olabilir. Bunu yapmak için:

  1. Telefonunuzun Ayarlar‘ını açın, sonrasında Kullanıcılar ve hesaplar > WhatsApp‘a dokunun.
  2. HESABI KALDIR > HESABI KALDIR‘a dokunun.
  3. WhatsApp‘ı açın > yeni sohbet simgesine dokunun > Menü tuşu > Yenile‘ye dokunun.

Eğer yukarıdaki adımlar işe yaramadıysa, telefon ayarlarınız WhatsApp’ın düzgün çalışmasını engelliyor olabilir. Eğer öyleyse, lütfen aşağıdakileri deneyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar‘ını açın, sonrasında Uygulamalar ve bildirimler > WhatsApp > İzinler‘e giderek tüm izinlerin açık olduğuna emin olun.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa, telefonunuzdaki güvenlik izinleriyle ilgili olarak lütfen telefon üreticinizle iletişime geçin.

Peki Emre sorun gitti derseniz gitmedi arkadaşlar sorun devam etti. Sürekli uygulama izinlerini açıp kapadım düzelmedi.

Sonra karar verdim telefonu kapatıp açacam diye yaptıp yine düzelmedi.

Son çare Whatsapı silmek tekrar yükleme ve yaptım düzeldi son 1 günlük konuşmalarım silinmesine rağmen değdi açıkçası isimsiz kişilerle konuşmak hayli zor ziraa whatsapı aktif kullanıyorsanız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.